W JJM CAN Group mamy wiele uznania i wsparcia dla młodych, ambitnych sportowców. Nasza pasja do angażowania się i zachęcania do uprawiania sportu jest dobrze znana i cieszymy się, że możemy wspierać wysiłki młodych sportowców, takich jak MKS Ochota. Dzięki naszemu wsparciu mamy nadzieję pomóc tym utalentowanym młodym sportowcom w osiągnięciu ich pełnego potencjału na boisku i utorować drogę do sukcesu w ich przyszłej karierze. Wierzymy, że nasze zaangażowanie przyczyni się do wyrównania szans kobiet w sporcie i pomoże im spełnić sportowe marzenia młodym zawodnikom. Życzymy im wszystkiego najlepszego w ich przyszłych przedsięwzięciach.

„Wlotki z Ochotki”, czyli szczypiornistki MKS-u Ochota Warszawa, zdobyły brązowe medale w PGNiG Summer Superlidze!
 
W miniony weekend w Płocku rozegrany został turniej finałowy sezonu 2022 w PGNiG Summer Superlidze. Najlepsze zespoły kobiece i męskie walczyły o medale mistrzostw Polski w plażowej piłce ręcznej.
 

Po raz drugi z rzędu na podium mistrzostw kraju kobiet stanęły zawodniczki z Warszawy, a więc MKS Ochota. W meczu o brąz pokonały nie byle kogo, bo dominującą w ostatnich latach na polskich plażach drużynę GRU Piotrków Trybunalski. 

media